HAKKIMIZDA

1998 yılında hizmet hayatına başlayan Plus Bilgisayar, kuruluşundan bugüne kadar son kullanıcı hizmetlerinden öte, tüzel firma ve kurumlara yönelik teknik destek, danışmanlık ve ekipman hizmeti vermektedir. Hizmet çerçevesinde, başta bilgisayar bakım-onarım hizmeti olmak üzere, kamera ve güvenlik sistemleri, yerel ve uzak ağ hizmetleri(Firewall, Sanallaştırma, PtMP, Voip, VPN, HotSpot vs.), sunucu kurulum ve yapılandırması, Erp yazılım desteği(Logo, Nebim, Mikro, Eta vs.) bulunmaktadır. Bugüne kadar yüzlerce firma ve onlarca resmi kurum ile çalışmalar yapmış olup, halen Adana ve çevre illerde birçok firmanın servis hizmetini gerçekleştirmektedir. Özellikle noktadan noktaya(PtP) yahut noktadan çok noktaya(PtMP) uzak mesafe(0-50km) kablosuz haberleşme ve ağ sistemlerinde bölgenin ilk profesyonel hizmet sunan firmasıdır. Diğer servis-bakım hizmeti sunan firmalardan farklı olarak, “kurulduğu günden beri” 7/24-365 ve sınırsız hizmet anlayışıyla çalışmalarını sürdürmektedir.  

Misyon 

Bölgemizde bulunan ve özellikle 24 saat esaslı çalışan firma ve de kurumlardaki destek taleplerini her daim karşılayarak, aylık yahut yıllık sınırlayıcı servis sayaçlarına bağlı olmaksızın, sınırsız ekip, uzak bağlantı veya telefon desteği vermek kuruluşumuzun yegane hedefidir.


Vizyon

Bilişim dünyasında tanınan, anlık teknolojik yenilikleri takip eden ve bu yeniliklere öncülük eden, diğer bilişim kuruluşları tarafından örnek alınan bir servis-destek firması olmak. Bölgede ve ulusal düzeyde tüm müşterimize, en yüksek kalitede teknik hizmet veren, firmalarımızın kendilerine güven içinde hissettikleri ve tüm beklentilerinin tam anlamıyla karşılandığı bir servis-destek hizmeti anlayışını oluşturmak.     

Copyright © 2014. Tüm hakları www.plusbilgi.com'aaittir.